ВЕБІНАР 16.12.2020

Oracle Business Intelligence -

як приймати вірні управлінські рішення, розуміючи свій бізнес?

Потреба в цифровій трансформації бізнесу стала реальністю для переважної більшості прогресивних компаній сьогодні. Водночас ця трансформація потребує аналітичної платформи наступного покоління, яка могла б не лише забезпечити комплексну аналітику для кожного співробітника компанії, а й дати можливість ефективного застосування технологій машинного навчання та штучного інтелекту.

На жаль, більшість наявних рішень в області аналітики ставлять організації перед важким вибором між гнучкістю, простотою використання і здатністю забезпечити підтримку цифрової трансформації бізнесу в повному обсязі.

Під час вебінару експерти Oracle поділяться досвідом та кращими практиками вирішення подібних проблем.

ВЕБІНАР 16.12.2020, 14.00 - 15.30 

ORACLE  BUSINESS INTELLIGENCE ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Сімейство рішень Oracle Business Intelligence - це інтегрований комплекс аналітичних інструментів, який розроблений для забезпечення всеосяжного бачення і розуміння бізнесу широкому колу користувачів, відповідно до їх повноважень в організації, використовуючи для цього різні канали отримання інформації (корпоративні портали, мобільні додатки, email, соціальні мережі та ін.).

Oracle BI пропонує сучасну платформу, яка надає компаніям приголомшливі можливості візуальної аналітики, широкий аналітичний функціонал, а також готові алгоритми статистичного аналізу, прогнозування, які в поєднанні з технологіями машинного навчання та штучним інтелектом забезпечують незамінну платформу для цифрової трансформації бізнесу компанії.

Переваги Oracle Business Intelligence:

Лінійка програмних продуктів Oracle Business Intelligence - одна з найпотужніших і найбільш швидкозростаючих платформ бізнес-аналізу в світі. З впровадженням Oracle BI компанії здатні отримати повний, а головне, своєчасний погляд на стан свого бізнесу, з мінімальним залученням ІТ-служби.

advanced-analytics

Програма: 

     14:00-14:05 (GMT+4)  Вітання від експертів 

     14:05-14:30 (GMT+4)  Бізнес-аналітика - значимість для бізнесу в поточних умовах

     14:30-14:50 (GMT+4)  Основні завдання бізнес аналізу для комерційного успіху компанії

     14:50-15:20 (GMT+4)  Oracle Analytics Server - чого вам ніколи не зможуть дати інші рішення

     15:20-15:30 (GMT+4)    Q&A

Спікери:

Artem

Артем Воєвода

Провідний технічний спеціаліст Oracle,
MUK Group

 

V.Gregul — копия

Володимир Грегуль 

Архітектор проектів впровадження аналітичних систем,
Intellica Consulting

Alexandru Barbaneagra — копия

Alexandru Barbaneagra

Principal Cloud Architect,
Oracle

 

Oracle BI забезпечує сумісність та інтеграцію зі стеком як аналітичних, так і бізнес-додатків, як on-prem, так і SaaS, розгорнутих як безпосередньо всередині компанії, так і в хмарі. Такий підхід гарантує, що програмне забезпечення сумісне і портативне для всього портфеля аналітичних продуктів Oracle в будь-якій конфігурації розгортання, що полегшує клієнтам створення та реалізацію середовища, найбільш бажаного для їхніх бізнес-вимог, а потім масштабування цієї середи по мірі зміни потреб.

Вебінар буде цікавий для:

  • ІТ директорів, CIO, CTO, CISO
  • Керівники ІТ відділів
  • IT менеджерів
  • IT инженерів
  • Менеджерів з IT инфраструктури

 

  • Директорів і власників підприємств
  • CEO, CxO
  • Керівників відділів
  • Менеджерів з развитку бизнесу


Я згоден (а) з умовами політики конфіденційності та дозволяю використовувати мої персональні дані на законних підставах.

 

Дата та час вебінара:

16.12.2020, 14:00 -15:30 

 

До зустрічі на вебінарі!